Vpišite besedo da začnete iskanje.

Email:obcina@sencur.si

Telefon:04 251 91 00

Obrazec:Pobude in vprašanja

Domov

Občina Šenčur » Društva » Gasilska društva » Poveljniki in namestniki poveljnika

Poveljniki in namestniki poveljnika

PGD Funkcija Ime in priimek Naslov Mobi E-mail
Hotemaže Poveljnik Boštjan Volčjak Hotemaže 122, 4205 Preddvor 041 350 471 bostjanvolcjak@yahoo.com
Hotemaže Namestnik podpoveljnika Eric Jehart Hotemaže 45, 4205 Preddvor 040 475 056 eric.jehart@gmail.com
Luže Poveljnik Anže Stare Luže 33 051 215 032 pgd.luze@gmail.com, stare.anze@gmail.com
Luže Namestnik podpoveljnika Andrej Žunič Luže 71 041 378 963  
Olševek Poveljnik Alojz Naglič Olševek 29A, 4205 Preddvor 040 358 054 alojzn@gmail.com, pgd@olsevek.si
Olševek Namestnik podpoveljnika / / /  
Prebačevo - Hrastje Poveljnik Gašper Vohar
031 226 921 vohar.gasper@gmail.com
Prebačevo - Hrastje Namestnik podpoveljnika Matevž Zmrzlikar      
Šenčur Poveljnik Tomaž Lanišek Beleharjeva cesta 49, 4208 Šenčur
031 330 620 tomaz.lanisek@siol.net
Šenčur Namestnik podpoveljnika Matej Regina Janka Puclja 3, 4000 Kranj 041 825 780 regina.matej@gmail.com
Šenčur Podpoveljnik Marijan Krajnik Beleharjeva 5, 4208 Šenčur 041 784 038
Šenčur Podpoveljnik Sebastjan Repnik Beleharjeva 34, 4208 Šenčur 041 752 051
Srednja vas Poveljnik Uroš Rode Srednja vas 105, 4208 Šenčur 031 235 142 uros4208@gmail.com
Srednja vas Podpoveljnik Damjan Sajevic Srednja vas 118, 4208 Šenčur 040 546 310 lebn.118@gmail.com
Srednja vas Podpoveljnik Anže Vehovec Srednja vas 60, 4208 Šenčur 041 989 295 vehovc@gmail.com
Trboje Poveljnik Draksler Franc Trboje 19 , 4000 Kranj 051 441 762 fdrakslervd@gmail.com
Trboje Namestnik podpoveljnika Bohinec Dominik Trboje 103, 4000 Kranj 041 221 564 spiko103@gmail.com
Visoko - Milje Poveljnik Davor Bivic Milje 36, 4212 Visoko
041 868 494
poveljnik.visoko@gmail.com
Visoko - Milje Namestnik podpoveljnika

 
Voglje Poveljnik Luka Nastran Krakovska 24, 4208 Šenčur 030 258 756 luka.nastran@gmail.com
Voglje Namestnik podpoveljnika Jure Murnik Letališka ul. 19, 4208 Šenčur 031 514 190 murnik.jure@gmail.com
Voklo Poveljnik Dušan Vehovec Voklo 23, 4208 Šenčur 041 322 400 dusan.vehovec@gmail.com
Voklo Namestnik podpoveljnika Gašper Likosar Voklo 45A, 4208 Šenčur 031 436 035 gasper.likosar@gmail.com