Vpišite besedo da začnete iskanje.

Email:obcina@sencur.si

Telefon:04 251 91 00

Obrazec:Pobude in vprašanja

Domov

Občina Šenčur » Društva » Gasilska društva » Poveljniki in namestniki poveljnika

Poveljniki in namestniki poveljnika

PGD Funkcija Ime in priimek Naslov Mobi E-mail
Hotemaže Poveljnik Boštjan Volčjak Hotemaže 122, 4205 Preddvor 041 350 471 bostjanvolcjak@yahoo.com
Hotemaže Namestnik podpoveljnika Eric Jehart Hotemaže 45, 4205 Preddvor 040 475 056 eric.jehart@gmail.com
Luže Poveljnik Anže Stare Luže 33 051 215 032 pgd.luze@gmail.com, stare.anze@gmail.com
Luže Namestnik podpoveljnika Andrej Žunič Luže 71 041 378 963  
Olševek Poveljnik Rok Perčič Olševek 111, 4205 Preddvor 041 358 079 percic@gmail.com, pgd@olsevek.si
Olševek Namestnik podpoveljnika / / /  
Prebačevo - Hrastje Poveljnik Peter Starc Prebačevo 4, 4000 Kranj 041 366 815 starc.peter@gmail.com
Prebačevo - Hrastje Namestnik podpoveljnika Matevž Zmrzlikar      
Šenčur Poveljnik Regina Matej Janka Puclja 3, 4000 Kranj 041 369 627
Šenčur Namestnik podpoveljnika Marijan Krajnik Beleharjeva 5, 4208 Šenčur 041 784 038
Šenčur Podpoveljnik Sebastjan Repnik Beleharjeva 34, 4208 Šenčur 041 752 051
Srednja vas Poveljnik Robert Vehovec Srednja vas 60, 4208 Šenčur 041 751 180 vehovec.robert@gmail.com
Srednja vas Namestnik podpoveljnika Rok Sajevic Srednja vas 118,4208 Šenčur 031 334 865 rok.sajevic@volja.net
Trboje Poveljnik Draksler Franc Trboje 19 , 4000 Kranj 051 441 762 fdrakslervd@gmail.com
Trboje Namestnik podpoveljnika Bohinec Dominik Trboje 103, 4000 Kranj 041 221 564 spiko103@gmail.com
Visoko - Milje Poveljnik Davor Bivic Milje 36, 4212 Visoko
041 868 494
poveljnik.visoko@gmail.com
Visoko - Milje Namestnik podpoveljnika

 
Voglje Poveljnik Luka Nastran Krakovska 24, 4208 Šenčur 030 258 756 luka.nastran@gmail.com
Voglje Namestnik podpoveljnika Jure Murnik Letališka ul. 19, 4208 Šenčur 031 514 190 murnik.jure@gmail.com
Voklo Poveljnik Dušan Vehovec Voklo 23, 4208 Šenčur 041 322 400 dusan.vehovec@gmail.com
Voklo Namestnik podpoveljnika Gašper Likosar Voklo 45A, 4208 Šenčur 031 436 035 gasper.likosar@gmail.com