Vpišite besedo da začnete iskanje.

Email:obcina@sencur.si

Telefon:04 251 91 00

Obrazec:Pobude in vprašanja

Domov

Občina Šenčur » Društva » Gasilska društva » Predsedniki in podpredsedniki PGD

Predsedniki in podpredsedniki PGD

PGD Funkcija Ime in priimek Naslov Telefon E-mail
Hotemaže Predsednik Rok Sodnik Zupanova 15, 4208 Šenčur 031 385 812  
Hotemaže Podpredsednik /      
Luže Predsednik Janez Praprotnik Luže 35, 4212 Visoko 051 201 596 pgd.luze@gmail.com; praprotnik@cbs-slovenia.com
Luže Podpredsednik / / /  
Olševek Predsednik Matej Osterman Olševek 35, 4205 Preddvor 041 281 729 osterman.matej@gmail.com, pgd@olsevek.si
Olševek Podpredsednik / / /  
Prebačevo - Hrastje Predsednik Tomaž Perdan Prebačevo 59, 4000 Kranj 051 391 825 perdan73@gmail.com
Prebačevo - Hrastje Podpredsednik        
Šenčur Predsednik Marinka Stirn Malkarjeva 55, 4208 Šenčur 041 347 284  
Šenčur Podpredsednik        
Srednja vas Predsednik Robert Zaletelj Sajovčevo naselje 21,  4208 Šenčur 040 942 745 robert.zaletelj@gmail.com
Srednja vas Podpredsednik Franci Kuhar Srednja vas 50,  4208 Šenčur 041 811 869 franci.kuhar1@gmail.com
Trboje Predsednik Tomaž Rozman Trboje 106, 4000 Kranj 031 301 965  
Trboje Podpredsednik Borut Oselj Trboje 104, 4000 Kranj 041 575 930  
Visoko - Milje Predsednik Jože Pikš 

031 815 961 tpev@savatech.si
Visoko - Milje Podpredsednik Rudolf Sušnik    
Voglje Predsednik Aljaž Praprotnik Krakovska ulica 34, 4208 Šenčur 041 474 417 praprotnik.aljaz@gmail.com
Voglje Podpredsednik Matej Srebernjak Kotna pot 4, 4208 Šenčur 041 600 288   matej.srebernjak@gmail.com
Voklo Predsednik Bojan Maček Voklo 47, 4208 Šenčur 051 397 760 macek.bojan@gmail.com
Voklo Podpredsednik Blaž Pestar Voklo 70 , 4208 Šenčur 041 214 256 blaz.pestar@siol.net